Skontaktuj się z nami +48 535 397 439
Obserwuj nasze social media

5 kroków do idealnego wystąpienia

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Bardzo często, gdy rozpoczynam szkolenie lub konsultację spotykam się ze stwierdzeniami typu: „ty masz taką lekkość w wypowiedziach, a ja zmagam się z przedstawieniem prostej myśli„, albo „ty się w ogóle nie stresujesz, a ja na samą myśl o wystąpieniu dostaję gęsiej skórki„…

Za każdym razem na mojej twarzy pojawia się uśmiech, bo dobrze pamiętam jak to było na początku… Ogromne emocje, kołatanie serca, suchość w gardle i jedna myśl w głowie „daj z siebie 101%”! Po tym krótkim wspomnieniu opowiadam rozmówcy moją historię i jej punkt kulminacyjny gdy przed pierwszym szkoleniem w życiu zamknąłem się w toalecie i obawiałem się z niej wyjść pomimo, że na sali czekali uczestnicy. Finalnie wyszedłem i poprowadziłem szkolenie, ale nie było to łatwe!

Tę historię rozwijam w kursie „5 kroków do idealnego wystąpienia”, ale nie o tym chcę Ci napisać. Chcę Cię poinformować, że mój „luz i swoboda” oraz „brak stresu” przed wystąpieniami publicznymi jest konsekwencją TRENINGU i wielu tysięcy przeprowadzonych wystąpień publicznych: szkoleń, prezentacji biznesowych, prezentacji sprzedażowych i zebrań z zespołem.

Owe praktyczne doświadczenia oraz ogrom wiedzy teoretycznej pozwoliły mi przeszkolić z wystąpień publicznych już ponad 3100 osób. Większość z nich skróciło swoje przygotowania do wystąpień publicznych do 10  minut! Tak, dobrze widzisz, do 10 minut! Jak to zrobili? Stosują moją autorską metodę porządkowania treści wystąpienia lub prezentacji – nic więcej i nic mniej!

Gdybyś chciał/a dołączyć do tej grupy zapraszam:) Szczególnie, że nie musisz tego robić korzystając ze szkolenia stacjonarnego za ponad 1000 zł. Możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia za ułamek tej kwoty.

Show More

What Will You Learn?

  • Jak sobie radzić ze stresem?
  • Jak robić pierwsze dobre wrażenie?
  • Jak maksymalnie skrócić przygotowania do wystąpienia?
  • Jak opowiadać angażujące historie?
  • Jak ekspresowo porządkować treść prezentacji?
  • I wiele więcej praktycznych wskazówek…

Course Content

Wstęp

  • Wstęp
    02:46
  • Quiz – Wstęp

Kroki

Podsumowanie

Bonusowe ćwiczenie

Podziękowanie