Czego dokładnie dowiesz się z warsztatów DNA Przywódcy?

Nasz mózg nie lubi zmian i zapewne przekonałeś się o tym niejeden raz, gdy chciałeś wprowadzić jakiś nowy nawyk.

Dlatego w pierwszym module zajmiemy się metodą, dzięki której dowiesz się, jak wprowadzać do swojej codzienności małe zmiany, które przełożą się na wielkie rezultaty. A jednocześnie, Twój umysł nie będzie stawiał oporu, by je sobie „utrwalić”.

W praktyce wygląda to tak, że podczas każdego spotkania (warsztatu) uczysz się nowej rzeczy, ćwiczysz ją, a później otrzymujesz zadanie domowe, które pozwala zastosować zmianę w realnych okolicznościach.
Stworzysz silną wizję przyszłości z jasnymi, rozpisanymi w czasie celami biznesowymi. Unikniesz również typowych błędów w wyznaczaniu celów, które większość przedsiębiorców popełnia.

Poznasz dwie metody skutecznego wyznaczania celów, które faktycznie są realizowane, a nie kończą jako kolejne zdanie na kartce papieru.

Szczególnie powinna zainteresować Cię ta druga – bardziej zaawansowana metoda – oparta na pytaniach kartezjańskich. Dzięki temu spojrzysz na cel z różnej perspektywy: zarówno jego osiągnięcia, jak i nieosiągnięcia.
Niezdyscyplinowany umysł może Cię rozpraszać, siejąc spustoszenie w Twoich planach i aspiracjach. Buddyści nazywali ten chaotyczny stan „małpim umysłem”.

Małpi umysł jest Twoim wrogiem. Z drugiej strony, zdyscyplinowany umysł jest spokojnym, jasnym, stabilnym sprzymierzeńcem – gotowym podać Ci pomocną dłoń, kiedy jej potrzebujesz.

Dlatego w tym module poznasz techniki i wskazówki, dzięki którym skutecznie skupisz się na idei lub zadaniu, jakie sobie wybierzesz. I niczym słoń wpuszczony do wąwozu, będziesz je realizować, bez rozpraszania się po drodze.
Brzmi niedorzecznie? Być może, ale wierz mi, że nie ma tu żadnej magii, za to jest czysta nauka i doświadczenie.

Ten moduł stanowi prawdziwe antidotum na „toksyczny zgiełk” w zadaniach. Zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozwijać się w firmie, bez narażania zdrowia fizycznego lub psychicznego. A tak niestety się dzieje, kiedy wszystko bierzesz na swoje barki.

Dowiesz się, jak wybierać i delegować zadania, które nie przybliżają Cię do celu. Zamiast tego skupiasz się na tych aktywnościach, które realnie przekładają się na wzrost Twojej firmy.
Niektóre decyzje są bardziej skomplikowane i wymagają głębszej analizy. Czasami zdarza się, że zwlekamy z ich podjęciem, nawet pomimo tego, iż wszystkie przesłanki przemawiają za tym, że każdy dzień zwłoki oznacza stratę dla firmy.

W tym module nauczę Cię krok po kroku mojej autorskiej metody podejmowania trudnych decyzji. Sam przez brak tej umiejętności straciłem kilkaset tysięcy złotych, dlatego wierzę, że jej wdrożenie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić.

Co więcej, dzięki umiejętności radzenia sobie z trudnymi decyzjami zwiększysz pewność siebie i podwyższysz swoją wartość w oczach zespołu.
Jeśli brakuje Ci entuzjazmu w swojej pracy… Jeśli czujesz się niezaangażowany w to, co robisz… Jeśli dobija Cię brak realnych postępów… To ten moduł całkowicie zmieni zasady gry.

Wielu przedsiębiorców potrzebuje adrenaliny i konkretnego sukcesu, aby go świętować. Tymczasem, kluczem do budowania pewności siebie, jak i naturalnej motywacji do działania, jest fakt, aby cieszyć się z małych rzeczy dnia codziennego.

Pokażę Ci, jak celebrować małe zwycięstwa, na które w biegu codzienności nie zwracasz zapewne wielkiej uwagi. Za to w dłuższej perspektywie dają one fenomenalne efekty – zarówno pod względem osobistym, jak i biznesowym.
Najtrudniejszą częścią bycia przedsiębiorcą jest radzenie sobie z lękiem. Nawet jeśli jesteś szczególnie spokojną osobą, radzenie sobie ze wszystkimi zmartwieniami związanymi z byciem przedsiębiorcą jest niekiedy paraliżujące.

Rzeczy, których nawet nie brałeś pod uwagę, pracując na etacie, stają się ogromnymi, przerażającymi bestiami myśli krążących po Twoim umyśle.

Dlatego w tym module nauczysz się, jak podchodzić do błędów; jak wyciągać z nich wnioski; oraz jak przestać się wkurzać na siebie i innych, gdy błędy się pojawią.
Biznes to sport kontaktowy. Wiele rzeczy prawdopodobnie pójdzie nie po Twojej myśli. Co się stanie, jeśli stracisz znaczną ilość pieniędzy, kontrakt upadnie lub zostaniesz zmuszony do wycofania się z biznesu?

W tym module poznasz metody oceniania poniesionych strat i wygrzebywania się z niemal każdej trudnej sytuacji. Popracujemy również nad tym, jak sobie radzić z emocjami związanymi z porażką: rozczarowanie, złość, gniew, zniechęcenie itp.
Dowiedz się, jak przekształcić krytykę w szansę na rozwój, a przy tym chronić swoją pewność siebie i poziom poczucia własnej wartości.

Nauczysz się weryfikować, czy czyjaś krytyka jest uzasadniona i słuszna oraz, jak nie brać jej do siebie w sposób emocjonalny. Za to skupić się na podejściu racjonalnym, które nie wyczerpuje Cię nerwowo i nie blokuje przed dalszym działaniem.

Zobaczysz także, jak używać negatywnych informacji zwrotnych, aby zrobić pozytywną różnicę w swoim życiu.
Kiedy zaczynałem jako przedsiębiorca, nigdy nie myślałem o samotności.

A prawda jest taka, że dopada ona każdego lidera (przedsiębiorcę). Niestety, o tym, co dzieje się w firmie, czy biznesowych problemach nie pogadasz zazwyczaj z rodziną przy niedzielnym obiedzie.

Opracowałem autorski sposób, który dla wielu osób będzie dużym zaskoczeniem. Ale jest niesamowicie skuteczny i pozwala poradzić sobie z osamotnieniem w życiu przedsiębiorcy.
Samoświadomość jest niezbędna do sukcesu w biznesie. Jeśli nie rozumiesz, co kieruje twoimi działaniami i zachowaniami, trudno jest zadbać o wzrost.

Kiedy przystąpisz do testu DISC, nauczysz się, jak wykorzystać różne aspekty swojej osobowości, aby osiągnąć sukces w życiu zgodnym z Twoimi osobistymi wartościami.

Odkryjesz, co Cię inspiruje, zidentyfikujesz, co może Cię powstrzymywać od sukcesu, a także cechy, nawyki i zachowania, które napędzają Cię do przodu.
Wielu przedsiębiorców powstrzymuje błędne przekonanie, że nie są wystarczająco sprytni, nie mają odpowiednich zasobów lub nie mają wystarczająco dużo doświadczenia.

Zawsze znajdą się ludzie, którzy mieli mniej, a osiągnęli więcej. W tej lekcji przedstawię swój osobisty proces osiągania szczytowej pewności siebie, a w efekcie rozpoczynania kolejnych ambitnych projektów.

Dzięki temu zbudujesz autentyczny i stabilny obraz siebie, który nie opiera się na zewnętrznych czynnikach, takich jak np. pieniądze. Ale stanowi Twój wewnętrzny rdzeń, który nie rozsypie się jak zamek z piasku, gdy pojawią się trudności.

Przez lata wokół biznesu i prowadzenia firmy narosło wiele mitów. To sprawia, że wielu przedsiębiorców „nasiąkło” pewnymi wyobrażeniami, które są nieprawdziwe i jedynie przeszkadzają im w rozwoju organizacji.


Dlatego w tym module rozprawimy się z najpopularniejszymi przekonaniami, które sprawiają, że nie masz jeszcze sprawnie działającej firmy.


Należą do nich m.in. przekonania pod tytułem: 

  1. Moja firma jest inna i tego nie da się zrobić.
  2. Moi pracownicy są głupi i niesamodzielni.
  3. Nikt nie wykona tych zadań lepiej ode mnie.
  4. Pieniądze są najlepszym motywatorem.
  5. Przecież to jest oczywiste, powinien się domyślić.
  6. Przecież to jest takie proste, a on tego nie potrafi zrobić. Ja bym to zrobił…
  7. Jeśli będę robił więcej, to będę bardziej wydajny.
  8. Nie panuję nad emocjami – już taki jestem.
  9. Muszę wiedzieć wszystko, co się dzieje w firmie.


Udowodnię Ci, że nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością. 🙂

To częsty problem wielu przedsiębiorców, którzy nie wiedzą, jak sobie radzić z negatywnymi emocjami. Szczególnie tymi, które pojawiają się, gdy są zestresowani lub zranieni, np. po porażce biznesowej.

Czy powinniśmy odepchnąć nasz gniew i frustrację i udawać, że ich nie ma, aby zminimalizować skutki? A może ryzykować pogorszenie sytuacji, mówiąc lub robiąc nie do końca nieprzemyślane rzeczy?

Jak się okazuje, „wypychanie emocji” zdecydowanie nie jest najzdrowszą opcją. Istnieją proste techniki, z których każdy może skorzystać, aby radzić z emocjami np. złość, gniew, frustracja, rozczarowanie, smutek, niepewność itp.
Wielu przedsiębiorców jest tak zajętych i pochłoniętych tzw. bieżączką, że często czują się zagubieni. Mają wrażenie, że rzeczywistość ich dopada i nimi rządzi, a oni są tylko biernymi obserwatorami.

Dlatego podczas tego spotkania nauczysz się, jak odzyskać wpływ na swoje życie oraz zaczniesz kontrolować otaczającą rzeczywistość. I wreszcie – jak poczuć wewnętrzny spokój wynikający z poczucia, że faktycznie masz realny wpływ na to, co dzieje się wokół.

Każdy lider potrzebuje systematyczności i powtarzalności, bo bez tego ciągnie za sobą długi ogon zaległości i niedokończonych spraw, które czekają aż będzie miał chwilę wolnego czasu. Niestety, ten moment nie nadchodzi, bo brakuje im dyscypliny, żeby wreszcie się nimi zająć. Podczas warsztatów poddasz się regularnemu treningowi, gdzie co 2 tygodnie określimy zadania do wykonania, a na następnym spotkaniu zapytam Cię, co zrobiłeś, jaki to dało wynik, oraz czego się nauczyłeś.  

Dzięki temu wypracujesz żelazną dyscyplinę i posprzątasz zaległe sprawy oraz wdrożysz wreszcie zmiany, o których marzysz!  

Opłaty

Wpisowe: 500zł netto

W ramach wpisowego otrzymujesz również bonusy:

10241
BONUS #1

Indywidualny plan rozwoju

check

Zaraz po zapisie na warsztaty, podczas godzinnej rozmowy ustalę z Tobą indywidualny plan rozwoju na czas trwania warsztatów.

To tak jak z pójściem na siłownię: najpierw określasz z jakiego punktu startujesz, żeby po kilkumiesięcznym cyklu treningowym sprawdzić jakie zrobiłeś postępy.

Wartość: 615 zł
10241

BONUS #2

Szkolenie on-line „Wystąpienia publiczne w biznesie”
check

Dzięki szkoleniu zdobędziesz jedną z najważniejszych umiejętności, która pomaga w biznesie, np. w negocjacjach, relacjach z pracownikami, czy kontrahentami, jak i również w życiu prywatnym.

check

Ten warsztat jest esencją ponad 1800 godzin szkoleniowych z zakresu autoprezentacji, wystąpień publicznych, szkolenia trenerów (nauczania dorosłych) oraz przeszkolenia ponad 3000 osób w tym zakresie, w czasie ostatnich 5 lat.

check

Oznacza to, że nie znajdziesz tu teoretycznych wywodów, za to otrzymasz wyłącznie praktyczne i sprawdzone wskazówki dotyczące skutecznej komunikacji.

Po wdrożeniu tej wiedzy:

– wzrośnie Twoja pewność siebie i kontrola emocji – zarówno podczas prezentacji, negocjacji, jak i na spotkaniach ze znajomymi,

– nauczysz się panować nad swoim ciałem w stresujących sytuacjach – koniec z drżeniem głosu, poceniem się ze stresu, czy „gulą” w gardle,

– zyskasz niebywałą łatwość w przekazywaniu swojej wiedzy innym ludziom,

– zwiększysz swoją skuteczność w przekonywaniu innych do swojego punktu widzenia,

– zoptymalizujesz i oszczędzisz masę czasu potrzebnego do na prowadzenie prezentacji.

Wartość: 497 zł

10241

BONUS #2

Grupa przedsiębiorców na Facebooku

check

Staniesz się częścią nowej rodziny, do której możesz udać się w każdej chwili, aby zapytać o radę, nawiązać współpracę, czy po prostu pogadać z ludźmi, którzy są przedsiębiorcami tak, jak Ty.

check

Dodatkowo na grupie będą odbywać się szkolenia LIVE, podczas których będziesz mógł zadać pytanie, czy też dowiedzieć się o strategiach, które ja lub mentorzy stosujemy w naszych biznesach.

Dzięki czemu nigdy nie przestaniesz się uczyć i zdobywać nowe umiejętności na coraz wyższym poziomie. 

Wartość: bezcenne
10241

BONUS #3

Szkolenie on-line „Jak skutecznie delegować zadania pracownikom”
check

Chcesz, żeby coś było zrobione dobrze? Zatem najpierw musisz dobrze wydelegować zadanie, aby uniknąć sytuacji, gdzie ktoś czegoś nie zrozumiał i zrobił zupełnie na odwrót.

W tym krótkim szkoleniu otrzymasz instrukcję jak krok po kroku wyznaczać zadania pracownikom, żeby zostały wykonane tak, jak tego oczkujesz. Dzięki temu przestaniesz się wkurzać i zyskasz pewność, że 

Wartość: 97 zł

Płatności miesięczne:

Aktualnie nie ma już wolnych miejsc na roczne warsztaty DNA Przywódcy 2023/2024

Wypełnij poniższy formularz, a gdy tylko wystartuje rekrutacja na kolejny cykl to się z Tobą skontaktuję.

.

Jeśli powyższe brzmi dla Ciebie dobrze, nie odkładaj tej decyzji!

Czas trwania:

12 miesięcy - 24 spotkania.

Termin rozpoczęcia:

Startujemy w marcu 2023 roku, jednak na dzień dzisiejszy już wszystkie miejsca są zajęte.
Możesz zapisać się listę zainteresowanych.

.