Skontaktuj się z nami +48 535 397 439
Obserwuj nasze social media

O mnie

Czym się zajmuje?

separator

Pomagam przedsiębiorcom odzyskać czas i zwiększyć zyski. Zmieniam „nie mam czasu” na „mam czas na to, co dla mnie najważniejsze”. Też chciałbyś tak powiedzieć?

Podczas warsztatów, konsultacji lub sesji w firmie pokażę Ci, jak możesz odzyskać swój czas. Umów się na niezobowiązującą rozmowę, by wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

6 000

Przeszkoliłem ponad 6 tysięcy osób

10 000

Odbyłem 10 tysięcy spotkań z przedsiębiorcami

8

Zarządzałem ośmioma różnymi zespołami.

Rozumiem więc wyzwania, z jakimi borykają się właściciele polskich firm.

O mnie

separator

Dzielę się wiedzą na ogólnopolskich konferencjach biznesowych organizowanych przez PULS BIZNESU, uczelnię ASBiRO, Krajową Izbę Komunikacji Ethenetowej, Grupę MiŚOT, zrzeszenie iNet, Pisałem dla HR Polska, czy Rzeczpospolita. Występowałem obok znanych i cenionych mówców, takich jak: Barbara Piasek, Bartek Popiel, Kamil Cebulski, Dawid Tomala (mistrz świata w chodzie na 50 km). 

Zbudowałem również od zera 7 marek: Instytut Samoobrony, Klub Rozwoju Dyrektorów, Klub Storyteller, TwoiEksperci.pl, Warsztaty Umiejętności Biznesowych, DNA Przywódcy i Piotr Pytel & Eksperci. 

W codziennej pracy stawiam na proste i skuteczne rozwiązania. Cenię fachowość i precyzję. Chcę wnosić realną zmianę, dlatego, jeśli nie widzę zaangażowania ze strony klientów, odmawiam współpracy.

piotr-pytel-2

Poznaj historie przedsiębiorców,
którzy mi zaufali

Kinga i Jacek Blacha

Uczestnicy rocznego programu

„Poukładaj firmę”

Małgorzata Bazan

Uczestniczka Warsztatów Umiejętności Biznesowych, DNA Przywódcy,

Grupa Master Mind

Mikołaj Welon

Uczestnik Warsztatów Umiejętności Biznesowych, DNA Przywódcy,

Grupa Master Mind

Dlaczego to robię?

separator

Mam dosyć patrzenia na zdolnych, kreatywnych i pracowitych polskich przedsiębiorców, którzy spędzają w swoich firmach kilkanaście godzin dziennie i tracą rodziny, zdrowie a czasem życie. 

Gdy z nimi rozmawiam, ciągle słyszę:

quote-icon

Nie mam czasu

W ogóle mnie to nie dziwi. Mają na głowie tyle spraw, że nie potrafią spać, bo ciągle o nich myślą. Firma jest dla nich tak ważna, że często nazywają ją swoim dzieckiem. Aby właściwie zadbać o to “dziecko”, pracują ponad siły, licząc, że kiedyś załatwią wszystkie sprawy. Niestety, to “kiedyś” tylko się oddala. 

Niektórzy twierdzą, że są ofiarami własnego sukcesu, ponieważ zaszli tak daleko, że nie można się już wycofać, a niekoniecznie chcą tkwić w tym miejscu.

Trudno mi na to patrzeć, a jeszcze trudniej się na to zgodzić, ponieważ byłem w podobnej sytuacji. Pracowałem od rana do nocy, przez co straciłem zdrowie i o mały włos życie. Niepostrzeżenie firma stała się moim głównym zajęciem. Dopiero gdy na spokojnie przyjrzałem się swojemu życiu, zauważyłem, że zbliżam się do czterdziestki i nie mam rodziny ani dzieci. Potrzebowałem zmiany!

Podjąłem trudne, ale niezbędne decyzje o zmianie trybu życia. Poukładałem życiowe priorytety i określiłem cele osobiste. Dzisiaj pracuję średnio 6 godzin dziennie. Znajduję czas na ukochane gotowanie i spacery w ciągu dnia. Cieszę się swobodą przedsiębiorcy. Właśnie zakładam rodzinę. Niedawno kupiliśmy działkę i przymierzamy się do budowy domu.

Marzę, żeby każdy przedsiębiorca w pełni korzystał z życia, dlatego niczym przewodnik wskazuję klientom drogę od „nie mam czasu” do „mam czas na to, co dla mnie najważniejsze”. Jednocześnie wspieram i pomagam utrzymać dyscyplinę w działaniu.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i zastanawiasz się czy można poukładać firmę i pracować 5-6 godzin dziennie, odpowiadam: nie można. Trzeba!

piotr-pytel-2

Poznajmy się

separator

Jeśli nie jesteś pewien, która forma współpracy będzie dla ciebie właściwa, umów się na bezpłatną, niezobowiązującą 15-minutową rozmowę.

Wspólnie sprawdzimy, która droga do odzyskania wolności będzie dla ciebie najlepsza.